fbpx

Serdecznie zapraszamy na

Regaty Safestar

12-14 września 2022

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
o imprezie

Regaty
Safestar

To wyjątkowa i niepowtarzalna w branży ochrony dwudniowa impreza integracyjna zorganizowana w formie regat jachtów kabinowych na wodach Wielkich Jezior Mazurskich. Regatom towarzyszy koncert, prezentacje i doskonała atmosfera.

Regaty Safestar 2021

Poczuj klimat tej imprezy...

patent

Czy muszę
umieć żeglować?

Nie musisz być wilkiem morskim ani posiadać żadnych umiejętności czy uprawnień. Zapewniamy profesjonalnych sterników na każdym z jachtów biorących udział w regatach.

Regaty są przeprowadzane ze szczególnym naciskiem na fakt, że poziom uczestników może być zróżnicowany. Nawet jeżeli będziesz pierwszy raz „na wodzie” będziesz czuć się bezpiecznie. Wiatr we włosach i moc pozytywnych emocji zrekompensują Ci ewentualne początkowe strachy 🙂

Przede wszystkim bezpieczeństwo! Na terenie ośrodka zlokalizowany jest punkt Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, które zawsze jest gotowe do udzielenia pomocy w razie potrzeby.

zakwaterowanie

Noclegi

Podstawowe zakwaterowanie dla uczestników imprezy  zapewnione jest w domkach w ośrodku Bocianie Gniazdo w Rynie. Szczegóły znajdziecie klikając tutaj. Koszt noclegów wraz z wyżywieniem zawarty jest w opłacie wpisowej za regaty. 

Osobom wymagającym nieco większego komfortu  zapewniamy nocleg w kompleksie „Zamek Ryn”. Szczegóły znajdziecie klikając tutaj. Z dwudniowym zakwaterowaniem w tym miejscu wiąże się dodatkowa opłata wynosząca 450 zł netto za osobę w pokoju dwuosobowym.

Zgłoszenie udziału

Wydarzenie ma charakter otwarty i udział w nim mogą wziąć zarówno klienci Safestar, jak i osoby z agencji ochrony niebędących naszymi klientami. Zważywszy na ograniczoną ilość miejsc, pierwszeństwo w rezerwacjach będą mieli klienci Safestar.

O nic się nie martw! Wypełnij formularz a my skontaktujemy się i pomożemy w procesie rejestracji. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez chat dostępny w prawym dolnym rogu strony, telefonicznie (22 112 17 91) lub przez email biuro@safestar.pl.

Klikając „Wyślij” wyrażasz zgodę na Regulamin Regaty Safestar 2022.

Opłata wpisowa - 350 PLN netto za osobę

Opłata obejmuje:

  • wyżywienie i zakwaterowanie w domkach ośrodka Bocianie Gniazdo.
  • koncert i imprezę integracyjną do białego rana
  • udział w regatach, w tym jacht i opiekę sternika
  • ubezpieczenie
  • koszulki dla uczestników regat
  • inne dobra, które jeszcze nie są znane 🙂

Rozpoczęcie imprezy 12 września o godzinie 17:00. Zakończenie i wyjazd 14 września po śniadaniu. 

Agenda imprezy dostępna jest tutaj: AGENDA Regaty Safestar 2022

Mapa ośrodka Bocianie Gniazdo do pobrania:

Dopłata za nocleg w kompleksie "Zamek Ryn" - 450 PLN netto od osoby

Cena obejmuje:

Kontakt

k.misiurska@safestar.pl 

+ 48 22 112 17 91