fbpx

Aplikacje mobilne

Unowocześnisz obsługę klienta i własne służby

Logo_SafestarGO_BLACK

Aplikacja SafestarGO jest dedykowana klientom firm ochrony, którzy korzystają z monitoringu. Umożliwia samodzielny podgląd: obiektu, stanu systemu alarmowego, obrazu z kamer, a także sprawdzenie informacji o zajmowanej pozycji w przypadku obiektów ruchomych.

Odbieraj i nadawaj alarmy

Funkcjonalność, która daje poczucie bezpieczeństwa to przycisk SOS. Umożliwia szybkie poinformowanie centrum monitoringu o zaistniałym zagrożeniu. To element monitoringu personalnego, który zwiększa bezpieczeństwo użytkownika aplikacji SafestarGO.

Aplikacja jest interaktywna. Użytkownicy mogą nie tylko przeglądać informacje, ale też wykonywać czynności związane z ochroną obiektu. Dzięki temu centrum monitoringu jest odciążone, a klienci zyskują poczucie bezpieczeństwa.

Steruj systemami i bądź w kontakcie

Interaktywne funkcjonalności SafestarGO to m.in.:

Logo_SafestarPatrol

Mobilne narzędzie pracy dla ochrony fizycznej, patroli i serwisu

Pracownicy ochrony

Pracownicy ochrony wykorzystują następujące funkcje aplikacji:

Patrole interwencyjne

Aplikacja Safestar Patrol służy też do wykonywania usług monitoringu i interwencji w przypadku braku centrum monitoringu z operatorem. System może przekazywać alarm wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami bezpośrednio do aplikacji – dzięki czemu patrol interwencyjny może samodzielnie obsłużyć alarm i podjąć interwencję.

Patrole interwencyjne mogą korzystać z następujących funkcji:

Serwisanci

Serwisanci wykorzystują:

Sprawdź jak wiele możliwości daje Safestar

Zapraszam na rozmowę, podczas której przedyskutujemy jak Safestar może pomóc w rozwoju Twojej agencji ochrony.