fbpx
Dla każdej agencji ochrony

Wirtualne Centrum Monitoringu

Wygodnie i bezpiecznie

Safestar to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla centrów monitoringu. Stworzyliśmy je, wykorzystując najnowszą technologię pracy w chmurze.

Obsługa w przeglądarce

System obsługujesz bezpośrednio w przeglądarce internetowej, bez konieczności instalacji dodatkowych programów. I masz wszystko gotowe, nie musisz się martwić o serwery.

Dostępne w każdej chwili

Już nie potrzebujesz skomplikowanego sprzętu, serwerów i wielkiej serwerowni. Z Safestar uruchomisz w każdej chwili nowoczesne centrum monitorowania. 

Konsola operatorów to Twoje centrum wydarzeń​

Monitoring alarmowy

Zyskasz kontrolę nad bezpieczeństwem chronionych obiektów i najważniejsze informacje, które przyspieszą podjęcie niezbędnych decyzji.

Konsola umożliwia między innymi:

Miej oko na wszystko, co najważniejsze​

Monitoring wideo

Zdalny dozór wideo to nowoczesny model ochrony z wykorzystaniem kamer. W chwili zdarzenia zobaczysz obraz z najbliżej zamontowanej kamery.

Ta forma ochrony wykorzystuje układy analityki i jest połączona z systemami alarmowymi. Dzięki temu szybko sprawdzisz, co dzieje się w różnych częściach monitorowanego obiektu.

Zdalny dozór wideo to dwie główne usługi:

Wideo-patrol

Wirtualna podróż po obiekcie

Wideopatrol w Safestar to zoptymalizowany monitoring wideo o niezwykle wysokiej skuteczności. Umożliwia zmniejszenie liczby wartowników chronionego obiektu bez narażenia jego bezpieczeństwa. 

Podstawą jego działania są algorytmy, które umożliwiają prezentację konkretnych obrazów w określonym czasie. Możesz elastycznie skonfigurować wideopatrol oraz zdecydować, kiedy operator zobaczy dany obraz i szczegółowe informacje. 

Wideo-weryfikacja

Redukuj fałszywe alarmy​

Wideoweryfikacja Safestar umożliwia szybkie potwierdzenie, czy alarm wymaga interwencji. Statystyki branżowe pokazują, że nawet 95% alarmów w centrach monitoringu to alarmy fałszywe.

Dzięki wideoweryfikacji w Safestar szybko sprawdzisz, czy alarm wymaga interwencji dzięki możliwości obejrzenia:

Monitoruj obiekty w ruchu

Monitoring GPS

Monitoring GPS w Safestar umożliwi Ci bieżącą kontrolę chronionej osoby lub pojazdu, którym się przemieszcza. Oprócz tego możesz sprawdzić, gdzie w danej chwili znajduje się wartownik. 

System na podstawie sygnałów z lokalizatorów prezentuje je na mapie cyfrowej. Ponadto dostajesz informacje o prędkości przemieszczania się, spalaniu, obrotach silnika oraz wielu innych istotnych danych.

Technologia VoIP

Głośniki i domofony

Jeśli chcesz ograniczyć liczbę ochroniarzy w swoim obiekcie, znajdź odpowiednie rozwiązania zastępujące wszystkie wykonywane przez nich czynności. Jedną z nich jest komunikacja głosowa.

Instalacja odpowiednich urządzeń SIP oraz uruchomienie modułu VoIP w Safestar dają możliwość przekazywania komunikatów przez operatora centrum monitoringu.

Głośniki IP

Poprzez głośniki IP rozlokowane na terenie chronionych obiektów komunikaty mogą być nadawane na żywo lub odtwarzane z nagrań. Dzięki temu intruz na terenie obiektu zostanie poinformowany o tym, że został zauważony i nie uniknie odpowiedzialności.

Domofony IP

Dodatkowo możesz korzystać z domofonu IP. Dzięki temu zastąpisz portiera i pracowników recepcji, obsługując gości zdalnie z centrum monitoringu. Bez problemu otworzysz drzwi, bramy lub szlabany znajdujące się na terenie monitorowanego obiektu.

Sprawdź jak wiele możliwości daje Safestar

Zapraszam na rozmowę, podczas której przedyskutujemy jak Safestar może pomóc w rozwoju Twojej agencji ochrony.