fbpx

Wirtualne Centrum Monitoringu

dla każdej agencji ochrony

Wykorzystaj najnowsze technologie

Wygodnie i bezpiecznie

Safestar to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla centrów monitoringu. Stworzyliśmy je, wykorzystując najnowszą technologię pracy w chmurze.

Obsługa w przeglądarce
System obsługujesz bezpośrednio w przeglądarce internetowej, bez konieczności instalacji dodatkowych programów. I masz wszystko gotowe, nie musisz się martwić o serwery.
Dostępne w każdej chwili

Już nie potrzebujesz skomplikowanego sprzętu, serwerów i wielkiej serwerowni. Z Safestar uruchomisz w każdej chwili nowoczesne centrum monitorowania. 

Monitoring alarmowy

Konsola operatorów to Twoje centrum wydarzeń

Zyskasz kontrolę nad bezpieczeństwem chronionych obiektów i najważniejsze informacje, które przyspieszą podjęcie niezbędnych decyzji.

Konsola umożliwia między innymi:

Monitoring wideo

Miej oko na wszystko, co najważniejsze

Zdalny dozór wideo to nowoczesny model ochrony z wykorzystaniem kamer. W chwili zdarzenia zobaczysz obraz z najbliżej zamontowanej kamery.

Ta forma ochrony wykorzystuje układy analityki i jest połączona z systemami alarmowymi. Dzięki temu szybko sprawdzisz, co dzieje się w różnych częściach monitorowanego obiektu.

Zdalny dozór wideo to dwie główne usługi:

Wideo-patrol

Wirtualna podróż po obiekcie

Wideopatrol w Safestar to zoptymalizowany monitoring wideo o niezwykle wysokiej skuteczności. Umożliwia zmniejszenie liczby wartowników chronionego obiektu bez narażenia jego bezpieczeństwa. 

Podstawą jego działania są algorytmy, które umożliwiają prezentację konkretnych obrazów w określonym czasie. Możesz elastycznie skonfigurować wideopatrol oraz zdecydować, kiedy operator zobaczy dany obraz i szczegółowe informacje. 

Wideo-weryfikacja

Redukuj fałszywe alarmy​

Wideoweryfikacja Safestar umożliwia szybkie potwierdzenie, czy alarm wymaga interwencji. Statystyki branżowe pokazują, że nawet 95% alarmów w centrach monitoringu to alarmy fałszywe.

Dzięki wideoweryfikacji w Safestar szybko sprawdzisz, czy alarm wymaga interwencji dzięki możliwości obejrzenia:

Monitoring GPS

Bądź zawsze na bieżąco

Monitoring GPS w Safestar umożliwi Ci bieżącą kontrolę chronionej osoby lub pojazdu, którym się przemieszcza. Oprócz tego możesz sprawdzić, gdzie w danej chwili znajduje się wartownik. 

System na podstawie sygnałów z lokalizatorów prezentuje je na mapie cyfrowej. Ponadto dostajesz informacje o prędkości przemieszczania się, spalaniu, obrotach silnika oraz wielu innych istotnych danych.

Głośniki i domofony

Technologia VoIP w ochronie

Jeśli chcesz ograniczyć liczbę ochroniarzy w swoim obiekcie, znajdź odpowiednie rozwiązania zastępujące wszystkie wykonywane przez nich czynności. Jedną z nich jest komunikacja głosowa.

Instalacja odpowiednich urządzeń SIP oraz uruchomienie modułu VoIP w Safestar dają możliwość przekazywania komunikatów przez operatora centrum monitoringu.

Głośniki IP

Poprzez głośniki IP rozlokowane na terenie chronionych obiektów komunikaty mogą być nadawane na żywo lub odtwarzane z nagrań. Dzięki temu intruz na terenie obiektu zostanie poinformowany o tym, że został zauważony i nie uniknie odpowiedzialności.

Domofony IP

Dodatkowo możesz korzystać z domofonu IP. Dzięki temu zastąpisz portiera i pracowników recepcji, obsługując gości zdalnie z centrum monitoringu. Bez problemu otworzysz drzwi, bramy lub szlabany znajdujące się na terenie monitorowanego obiektu.