fbpx
automatyzacja procesów

Alerty i raporty

Alerty

Alerty odciążają operatorów stacji monitorowania i umożliwiają automatyczną kontrolę zdarzeń na terenie chronionego obiektu. Ustaw najważniejsze dla Ciebie parametry, a system samodzielnie wygeneruje informacje.

Dzięki temu właściciel obiektu otrzyma informacje o zaistniałych zdarzeniach, m.in. rozbrojeniu systemu, alarmie, braku komunikacji i wielu innych bez konieczności kontaktu z operatorem stacji monitorowania. Alerty mogą być wysyłane przez SMS, e-mail oraz push z aplikacji SafestarGO.

Alerty stacjonarne

Wiążą się z monitorowanymi obiektami stacjonarnymi; mogą dotyczyć m.in. braku uzbrojenia obiektu po zakończeniu pracy, niedozwolonego rozbrojenia systemu alarmowego (tu coś zostało ucięte. Alerty stacjonarne umożliwiają też sterowanie innym systemem;

Alerty systemowe

Są związane z funkcjonowaniem systemu oraz użytkownikami Safestar. Ten rodzaj alertów informuje m.in. o dłuższym okresie braku aktywności operatora, nieobsłużonych alarmach lub problemach technicznych z odebraniem alarmu;

Alerty GPS

Dotyczą obiektów poruszających się np. samochodów, maszyn lub łodzi. Alerty informują od razu m.in. o przekroczeniu dozwolonej prędkości pojazdu, opuszczeniu chronionej strefy przez maszynę lub przekroczeniu temperatury ładunku;

Alerty personalne

Dotyczą zmian związanych z czynnościami wykonywanymi przez monitorowane osoby. Dzięki nim szybko dowiesz się m.in. o opuszczeniu monitorowanej strefy przez daną osobę, braku łączności lub pozycji pokazywanej przez GPS.

Raporty

Raporty to istotne elementy współpracy pomiędzy ochroną a właścicielem obiektu. Klienci oczekują szczegółowych danych, które umożliwią potwierdzenie jakości prac i ich zgodności z umową.

Safestar umożliwi Ci zdecydowanie prostsze i szybsze raportowanie. Proces tworzenia raportów jest w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu oszczędzasz czas. 

Moduł raportów Safestar umożliwi Ci również przyporządkowanie wielu obiektów do jednego raportu. Zapomnij o generowaniu tego samego raportu dla każdego z nich.

Konfiguracja raportów

Raporty Safestar automatyzują proces przekazywania informacji i zdecydowanie skracają czas przygotowania raportu.

W zależności od Twoich potrzeb – możesz wygenerować raport w formacie: PDF, xls oraz txt. Każdy raport możesz pobrać na swój dysk i wysłać jako załącznik wiadomości e-mail bezpośrednio z systemu.

Raporty jednorazowe

Umożliwiają regularne raportowanie. Wystarczy, że wybierzesz niezbędne dla Ciebie parametry, określisz okres, którego dotyczy raport i wskażesz osoby, do których powinien być dostarczony. Za każdym razem w przesłanym raporcie znajdą się wskazane przez Ciebie parametry.

Raporty cykliczne

Umożliwiają regularne raportowanie. Wystarczy, że wybierzesz niezbędne dla Ciebie parametry, określisz okres, którego dotyczy raport i wskażesz osoby, do których powinien być dostarczony. Za każdym razem w przesłanym raporcie znajdą się wskazane przez Ciebie parametry.

Raporty dynamiczne

Pozwalają szybko zapoznać się z sytuacją w chronionych obiektach. Dane prezentowane są w formie graficznej. Raport umożliwia przegląd zdarzeń z ostatniego tygodnia. Zdarzenia oznaczone są kolorami, co zdecydowanie ułatwia zapoznanie się z różnymi alertami.

Sprawdź jak wiele możliwości daje Safestar

Zapraszam na rozmowę, podczas której przedyskutujemy jak Safestar może pomóc w rozwoju Twojej agencji ochrony.