fbpx

3 powody, dla których agencja ochrony powinna zainwestować w chmurę [wideo]

Czym jest chmura?

Chmura to inaczej zbiór usług informatycznych, z których można korzystać za pomocą Internetu. Zaliczamy do nich m.in.: dysk w chmurze, bankowość internetową, zakup biletów lotniczych itp.

Do usług chmurowych zalicza się również specjalistyczne narzędzia analityczne, sztuczną inteligencję czy w końcu systemy do monitorowania i zarządzania bezpieczeństwem, jakim jest np. Safestar.

Czy rozwiązania chmurowe to must-have agencji ochrony?

Oczywiście nic na siłę, ale możliwości oferowane przez te rozwiązania są nie tyle, ile przydatne, to ponadto bardziej opłacalne niż standardowa metodyka, do której branża się przyzwyczaiła.

A w jaki sposób agencja może zyskać na chmurze?

Obejrzyj nagranie i dowiedz się:

  • Jakie są 4 podstawowe rodzaje chmury
  • Jakie są 3 poziomy korzystania z chmury
  • Czy korzystanie z chmury jest w pełni bezpieczne
  • Czy dane przechowywane w chmurze są bezpieczniejsze niż we własnej serwerowni
  • Jak agencja ochrony skorzysta inwestując w rozwiązania chmurowe

Podsumowanie

Chmura to przyszłość.

STOP.

Chmura to teraźniejszość, która niebawem stanie się standardem w funkcjonowaniu firm. Jeśli chcesz zapewnić swoim klientom najwyższy poziom zabezpieczeń, to jest to najlepszy moment, by rozważyć inwestycję w rozwiązania chmurowe, czy system do monitorowania i zarządzania bezpieczeństwem, taki jak Safestar.

Kliknij i przetestuj Safestar za darmo. Zapewnimy Ci opiekę najwyższej klasy specjalistów IT, którzy krok po kroku wprowadzą Cię w nasz system.

Nowoczesny system dla Twojej agencji ochrony, który Ci się opłaci!

Ty nie musisz znać się na zaawansowanej technologii, aby ją wykorzystać do rozwoju firmy. Wszystko Ci zaprezentujemy! Umów się na niezobowiązujące spotkanie demonstracyjne i sprawdź, jak wiele możliwości da Twojej firmie system Safestar.
Udostępnij artykuł na:
Picture of Krzysztof Ciesielski

Krzysztof Ciesielski

Menedżer, ekspert, publicysta, wykładowca. Absolwent wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej. Od ponad 20 lat w branży ochrony. Od 2010r. Prezes Zarządu DMSI Software. Pomysłodawca i współtwórca wirtualnego centrum monitorowania Safestar. Karierę zawodową związał z systemami zabezpieczeń elektronicznych oraz szeroko rozumianym monitoringiem i ochroną.