fbpx

3 sprawdzone sposoby na obniżenie kosztów ochrony [wideo]

W dobie wszechobecnych podwyżek mediów, żywności, paliwa każdy szuka metod na oszczędzanie. Można kupować mniej, przejść na tryb eko, ale czy można coś zrobić z kosztami, na które nie mamy wpływu np. obniżyć cenę ochrony mieszkania na osiedlu?

450 zł za ochronę mieszkania – To dużo czy mało?

Na podstawie rachunków, które trafiają do właścicieli mieszkań łatwo wyczytać, że koszty ochrony są bardzo wysokie. Średnia wysokość to nawet 17 tysięcy złotych/miesiąc przy ochronie 75 mieszkań, co daje ok. 120 zł/kawalerkę i nawet 450 zł za mieszkanie o metrażu 150 m2.

Czy to dużo?

Oczywiście, że tak. Z punktu widzenia lokatora nawet bardzo dużo.

Najgorsze jest jednak to, że lokator płaci krocie, agencja ochrony zarabia na tym grosze, a jakość usługi ochroniarskiej jest co najwyżej przeciętna. W perspektywie czasu może to doprowadzić do pytań ze strony lokatorów: Czy warto płacić tak dużo, za ochronę, która realizuje minimum i nie daje pełni poczucia bezpieczeństwa?

Co więc agencja ochrony może zrobić, by oferować lepsze usługi, zarabiać więcej, a jednocześnie zaoferować administratorowi osiedla czy bloku korzystniejszą cenę?

Tego dowiesz się z poniższego nagrania.

Obejrzyj i dowiedz się:

  • Czy zamiana etatowego pracownika ochrony na wieżę wideo to dobry pomysł na niższe koszta
  • Jak udoskonalić usługę ochrony osiedla i bloku mieszkalnego
  • Jak zredukować koszty agencji w ochronie wspólnoty mieszkaniowej

Podsumowanie

Wszystko wskazuje na to, że niebawem koszty ochrony wspólnoty mieszkaniowej będą nie do zaakceptowania przez lokatorów. Na szczęście teraz wiesz, co możesz zrobić, by Twoja agencja oferowała więcej przy jednoczesnym zwiększeniu jej przychodów. A jeżeli potrzebujesz indywidualnego wsparcia w Twoich działaniach, to zapraszam do skorzystania z bezpłatnej konsultacji z jednym z naszych ekspertów.

Nowoczesny system dla Twojej agencji ochrony, który Ci się opłaci!

Ty nie musisz znać się na zaawansowanej technologii, aby ją wykorzystać do rozwoju firmy. Wszystko Ci zaprezentujemy! Umów się na niezobowiązujące spotkanie demonstracyjne i sprawdź, jak wiele możliwości da Twojej firmie system Safestar.
Udostępnij artykuł na:
Krzysztof Ciesielski

Krzysztof Ciesielski

Menedżer, ekspert, publicysta, wykładowca. Absolwent wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej. Od ponad 20 lat w branży ochrony. Od 2010r. Prezes Zarządu DMSI Software. Pomysłodawca i współtwórca wirtualnego centrum monitorowania Safestar. Karierę zawodową związał z systemami zabezpieczeń elektronicznych oraz szeroko rozumianym monitoringiem i ochroną.