fbpx

Serdecznie zapraszamy na

Warsztaty Safestar

23-24 maja 2022

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

PROWADZĄCY

Szkolenie poprowadzą znani i doświadczeni specjaliści oraz menadżerowie.

Artur Starz

Dyrektor wsparcia tech.

Ekspert, praktyk w dziedzinie systemów monitoringu. W branży ochrony od 1995 roku.  Zaczynał karierę jako dyżurny SMA i instalator, następnie programista, projektant instalacji SSWiN, SAP, CCTV. Wieloletni dyrektor działu technicznego oraz produkcji urządzeń do monitoringu. Od 2018 roku dyrektor działu wsparcia technicznego. Łowczy 🙂

Paweł Dobosz

dyrektor regionalny

W branży ochrony od 15 lat. Zaczynał jako instalator systemów elektronicznych zabezpieczeń a następnie kierownik Działu Technicznego. Ekspert ds. systemów CCTV, SSWiN oraz sieci komputerowych.  Doświadczony Integrator systemów, wdrożeniowiec i szkoleniowiec. Człowiek z pasją. 

Tomasz Fąfara

dyrektor techniczny

Programista od czasu, kiedy słowo “informatyk” znaczyło „wszystko”. Pasjonat technologii webowych zanim stało się to modne i nazwało się chmurą. Od początku związany z rynkiem ochrony i monitoringu. Współtwórca systemu Safestar. Odpowiedzialny za „radość i smutek” użytkowników Safestar. Rowerowy wariat 🙂

Krzysztof Ciesielski

uniwersalny prezes

Menedżer, ekspert, publicysta, wykładowca. Od 25 lat w branży ochrony. Pomysłodawca i współtwórca wirtualnego centrum monitorowania Safestar. Karierę zawodową związał z systemami zabezpieczeń elektronicznych oraz szeroko rozumianym monitoringiem i ochroną. „Człowiek orkiestra” 🙂

3 SALE SZKOLENIOWE

Szkolenie zostanie podzielone na trzy grupy tematyczne, a uczestnicy tych grup będą rozmieszczeni w trzech salach szkoleniowych. Uczestnicy będą mogli wybrać, który zakres tematyczny im najbardziej pasuje. i dołączyć do odpowiedniej grupy. 

3 GRUPY TEMATYCZNE

Wideo, analityka, audio i problemy sieciowe

W tej grupie będziemy omawiać kwestie związane z monitoringiem wideo, skutecznym wykorzystanim analityki, wsparciem audio oraz poruszymy kwestie sieciowe.

Monitoring SSWiN, optymalizacje i integracje

Grupa poświęcona tematyce monitoringu alarmowego, sposobach optymalizacji procesów obslugi alarmów oraz integracji z urządzeniami alarmowymi.

Biznes, sprzedaż i marketing

Wspólnie z szefami firm i osobami decyzyjnymi będziemy omawiać aspekty biznesowe oraz sprawy związane ze sprzedażą i marketingiem usług wykonywanych przez centra monitoringu.

O warsztatach

Jeżeli zastanawiasz się czy warto wziąć udział w tym szkoleniu to serdecznie zapraszamy do obejrzenie tego krótkiego zaproszenia wideo. 

Agenda wydarzenia

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą wydarzenia.

Zgłoszenie udziału

"*" oznacza pola wymagane

Imię i nazwisko*

Klikając „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Koszt udziału to 750 PLN netto / osobę

Opłata obejmuje:

  • szkolenie,
  • materiały szkoleniowe,
  • nocleg,
  • pełne wyżywienie,
  • kolację integracyjną i „open bar”😁.

Wybraliśmy super miejsce na tego rodzaju spotkanie, zobacz: https://www.hotelboss.pl/

Rozpoczęcie szkolenia 23 maja o godzinie 10:00. Zakończenie i wyjazd 24 maja po śniadaniu. 

Gdzie

Hotel Boss

ul. Żwanowiecka 20
04-849 Warszawa

Kiedy

od 10:00 – 23.05.2022

do 10:00 – 24.05.2022

Kontakt

k.misiurska@safestar.pl 

+ 48 22 112 17 91