fbpx

Czy branża ochroniarska jest dla kobiet? Poznaj historię sukcesu Justyny Kawacz-Martysiak. [wideo]

Czy stereotyp podziału na typowo damskie i męskie zawody w dobie 2022 roku ma jeszcze rację bytu? Niekoniecznie! Doskonałym na to przykładem jest człowiek instytucja w branży ochroniarskiej – prezes zarządu firmy Janex International – Justyna Kawacz-Martysiak. Poznaj jej historię sukcesu.

Zaczynałam sama, a teraz mam wsparcie 23 innych kobiet…

Janex International to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w zakresie dystrybucji profesjonalnych systemów zabezpieczeń w Polsce. A sukces jej szybkiego rozwoju nie byłby możliwy bez ciężkiej pracy Justyny, która od 25 lat każdego dnia wstaje rano z łóżka i przychodzi do pracy, by udoskonalać branżę ochroniarską w Polsce. 

A o tajnikach tego sukcesu opowiedziała nam podczas naszego ostatniego spotkania.

Obejrzyj nagranie, z którego dowiesz się:

  • Jak wyglądała historia sukcesu Justyny
  • Czy nadal jest jedyną kobietą w firmie
  • Czy kobiety niebawem zdominują branżę ochroniarską
  • Co jest przyszłością branży ochroniarskiej

Podsumowanie

Justyna to niesamowita kobieta. Jej historia pokazuje nam, jak mocno zmieniła się branża ochroniarska i jak wiele “świeżości” i innowacji wnosi do biznesu nieco inne spojrzenie na temat. A o nowoczesnym spojrzeniu na biznes można by mówić wiele. Ale po co mówić, skoro można je przetestować na “własnej skórze”. 

Wkrocz na wyższy poziom bezpieczeństwa z Safestar. 
Przetestuj nasz system za darmo https://safestar.pl/rejestracja-safestarfree/

Nowoczesny system dla Twojej agencji ochrony, który Ci się opłaci!

Ty nie musisz znać się na zaawansowanej technologii, aby ją wykorzystać do rozwoju firmy. Wszystko Ci zaprezentujemy! Umów się na niezobowiązujące spotkanie demonstracyjne i sprawdź, jak wiele możliwości da Twojej firmie system Safestar.
Udostępnij artykuł na:
Picture of Krzysztof Ciesielski

Krzysztof Ciesielski

Menedżer, ekspert, publicysta, wykładowca. Absolwent wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej. Od ponad 20 lat w branży ochrony. Od 2010r. Prezes Zarządu DMSI Software. Pomysłodawca i współtwórca wirtualnego centrum monitorowania Safestar. Karierę zawodową związał z systemami zabezpieczeń elektronicznych oraz szeroko rozumianym monitoringiem i ochroną.