fbpx

Jak udoskonalić ofertę agencji ochrony, by wygrać z większą konkurencją? [wideo]

Większy nie zawsze znaczy lepszy, również w branży ochrony. Dlaczego więc małe agencje mają szanse wygrywać w starciu z dużo większą konkurencją? Dlaczego klienci chętnie wybierają mniejsze, lokalne agencje ochrony? Tego dowiesz się z tego materiału.

Jak wygrać z “dużą” agencją ochrony?

Duża agencja ochrony to też duży bagaż doświadczeń, masa sprzętu, ludzi i wypracowane standardy, które gwarantują funkcjonowanie firmy, jednak mają też negatywny wpływ na jej rozwój.

Na czym więc polega sekret młodych agencji ochrony, które w krótkim czasie zyskały popularność i obsługą po kilkunastu miesiącach nawet 2000 kamer?

O tym dowiesz się z poniższego nagrania. Obejrzyj i dowiedz się:

  • Na czym polega przewaga małych agencji nad potężnymi “zawodnikami” na rynku?
  • Dlaczego tradycja niestety coraz częściej przegrywa z technologią?
  • Jak mała agencja w 2 lata zyskała rozgłos i obsługuje kilkanaście podmiotów, zarabiając przy tym dobre pieniądze?
  • Jakie rozwiązania technologiczne pozwolą Ci osiągnąć taki efekt?

Podsumowanie

Prężny rozwój firmy nie wymaga od agencji inwestycji idącej w kilkadziesiąt tysięcy złotych. Chodzi raczej o umiejętny dobór “lekkich” rozwiązań, które przy niższym koszcie są w stanie zaoferować większą funkcjonalność i bezpieczeństwo niż standardowe procedury. Teraz już wiesz, że Twoja agencja również tak może. Wystarczy otworzyć oczy na nowe – bo w branży ochrony nowe, oznacza lepsze.

Jeśli chcesz porozmawiać o nowych możliwościach dla Twojej agencji, to zapraszam Cię do umówienia się na bezpłatne konsultacje, w trakcie których wspólnie przeanalizujemy Twoją sytuację i wskażemy potencjalne miejsca do usprawnienia.

Nowoczesny system dla Twojej agencji ochrony, który Ci się opłaci!

Ty nie musisz znać się na zaawansowanej technologii, aby ją wykorzystać do rozwoju firmy. Wszystko Ci zaprezentujemy! Umów się na niezobowiązujące spotkanie demonstracyjne i sprawdź, jak wiele możliwości da Twojej firmie system Safestar.
Udostępnij artykuł na:
Krzysztof Ciesielski

Krzysztof Ciesielski

Menedżer, ekspert, publicysta, wykładowca. Absolwent wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej. Od ponad 20 lat w branży ochrony. Od 2010r. Prezes Zarządu DMSI Software. Pomysłodawca i współtwórca wirtualnego centrum monitorowania Safestar. Karierę zawodową związał z systemami zabezpieczeń elektronicznych oraz szeroko rozumianym monitoringiem i ochroną.