fbpx
transformacja cyfrowa branży ochrony konsalnet seris

Jaką rolę odgrywa chmura w transformacji cyfrowej branży ochrony? [wideo]

Transformacja cyfrowa branży ochrony to nie prognoza a fakt. Nie chodzi więc o to, by w nią wierzyć, ale się w nią włączyć. Inaczej utrzymanie na rynku będzie niemal niemożliwe. A jak dołączyć do galopującej transformacji? O tym opowiedział Pan Tomasz Wojak – Prezes firmy Seris Konsalnet i Prezes PZPO.

Co czeka branżę ochrony?

Zmiana. To jedyna stała w tej branży. A co się zmienia? Najwyraźniej widać to po liderach w branży ochrony w Polsce i na całym świecie. To wejście w nową rzeczywistość, w której usługi ochroniarskie łączą się z rozwiązaniami stosowanymi w innych dziedzinach przemysłu np. telekomach.

A jednym z filarów transformacji i to nie tylko w branży ochrony jest chmura.

Czy firma ochroniarska bez chmury, straci niebawem klientów?

Chmura to nie tylko “dysk online”. To elastyczność, bezpieczeństwo i możliwość prowadzenia firmy na zupełnie innych zasadach. A o tym, jak inwestycja w rozwiązania chmurowe zmieniła firmę Seris Konsalnet dowiesz się z nagrania zamieszczonego poniżej.

Obejrzyj nagranie i dowiedz się:

  • Co czeka branżę ochrony w 2023 roku
  • Czy “status quo” w branży ochroniarskiej wystarczy, by mieć klientów
  • Jak chmura zmieniła branże ochrony
  • Z czego składa się sukces firmy w branży ochrony

Podsumowanie

Rozwiązania chmurowe to kolejny krok na drodze transformacji cyfrowej firm w branży ochroniarskiej. Teraz wiesz, że bez nich firmy po prostu nie mogłyby się skalować, a nawet przetrwać na tak konkurencyjnym rynku. Jeśli chcesz włączyć swój biznes w ten proces, to inwestycja w Safestar, to najlepsze co możesz zrobić.

Przed zakupem wolisz wypróbować? Proszę bardzo.
Kliknij i przetestuj Safestar za darmo.

Nowoczesny system dla Twojej agencji ochrony, który Ci się opłaci!

Ty nie musisz znać się na zaawansowanej technologii, aby ją wykorzystać do rozwoju firmy. Wszystko Ci zaprezentujemy! Umów się na niezobowiązujące spotkanie demonstracyjne i sprawdź, jak wiele możliwości da Twojej firmie system Safestar.
Udostępnij artykuł na:
Picture of Krzysztof Ciesielski

Krzysztof Ciesielski

Menedżer, ekspert, publicysta, wykładowca. Absolwent wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej. Od ponad 20 lat w branży ochrony. Od 2010r. Prezes Zarządu DMSI Software. Pomysłodawca i współtwórca wirtualnego centrum monitorowania Safestar. Karierę zawodową związał z systemami zabezpieczeń elektronicznych oraz szeroko rozumianym monitoringiem i ochroną.