fbpx

Czy jesteśmy przygotowani na wzrost cen? [wideo]

Nadchodzi kolejna podwyżka, a z nią zmiany. Branża ochrony stanie przed kolejnym wyzwaniem, kiedy to oprócz standardowych podwyżek związanych ze wzrostem wysokości minimalnego wynagrodzenia, dochodzi jeszcze niespotykana od lat wysoka inflacja. Opowie nam o tym Marcin Pyclik – Prezes Polskiej Izby Ochrony.

Czy ktoś skorzysta na podniesieniu płacy minimalnej?

Wbrew pozorom podwyżki od wielu lat są stałym elementem w ochronie.Firmy się już do tego niestety przyzwyczaiły. Wg Prezesa Polskiej Izby Ochrony Marcina Pyclika – skorzystają na nich między innymi pracownicy ochrony.

Jak załatać dziurę w bezpieczeństwie klientów, kiedy zwolnienia obejmą prognozowane 25 tyś ochroniarzy?

Odpowiedź jest prosta – nowoczesna technologia. Wszystkie firmy stale podwyższają standardy swoich systemów i urządzeń do monitoringu alarmowego czy analityki wideo. E-ochrona zyskuje z dnia na dzień.

Jak i czy PIO zamierza wesprzeć agencje ochrony w tych trudnych czasach?

Oczywiście, Polska Izba Ochrony wspiera agencje ochrony podczas zmian oferując różnorodne konferencje i materiały dotyczące aktualnych problemów.

Obejrzyj nagranie i dowiedz się więcej!

Podsumowanie

Podwyżki były, są i będą. Branża ochrony będzie sobie z nimi coraz lepiej radziła dzięki coraz nowocześniejszej technologii, która ułatwia chronienie obiektów. Jej częścią jest nasz system Safestar dzięki, któremu Twój portfel odetchnie w tych trudnych czasach.

Przekonaj się Sam!

Kliknij i przetestuj Safestar za darmo.

Nowoczesny system dla Twojej agencji ochrony, który Ci się opłaci!

Ty nie musisz znać się na zaawansowanej technologii, aby ją wykorzystać do rozwoju firmy. Wszystko Ci zaprezentujemy! Umów się na niezobowiązujące spotkanie demonstracyjne i sprawdź, jak wiele możliwości da Twojej firmie system Safestar.
Udostępnij artykuł na:
Picture of Krzysztof Ciesielski

Krzysztof Ciesielski

Menedżer, ekspert, publicysta, wykładowca. Absolwent wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej. Od ponad 20 lat w branży ochrony. Od 2010r. Prezes Zarządu DMSI Software. Pomysłodawca i współtwórca wirtualnego centrum monitorowania Safestar. Karierę zawodową związał z systemami zabezpieczeń elektronicznych oraz szeroko rozumianym monitoringiem i ochroną.