fbpx

Na czym polega transformacja cyfrowa w branży ochrony? [wideo]

Nowoczesne rozwiązania technologiczne i ich stale rosnąca popularność to nic nowego. Dotyczy to również branży ochrony, w której cyfryzacja zagościła na dobre. Nie wiesz, od czego rozpocząć proces digitalizacji Twojej agencji? Sprawdź poniżej, jakie kroki warto podjąć.

Aktualna sytuacja gospodarcza wymusiła w wielu branżach przyśpieszoną transformację cyfrową, która w skali rok/rok zwiększa się o 15 %. Według szacunków nawet 65% światowego PKB zostanie zdigitalizowane do końca tego roku.

Niestety w opinii właścicieli agencji ochrony digitalizacja to proces zainstalowania nowych kamer, komputerów i programów do dokładnej analityki obrazu. Jednak to dopiero początek cyfrowej transformacji.

Cyfryzacja nie dotyczy wyłącznie systemu zabezpieczeń, ale całości zadań, jakie wykonują agencje ochrony. Nie jest ona, jak to przyszło uważać komputeryzacją, a raczej jest dekomputeryzacją, ponieważ zadania realizowane z poziomu komputera i serwerów można przenieść do chmury.

Więcej o transformacji cyfrowej dowiesz się z poniższego nagrania. Obejrzyj i dowiedz się:

  • Jakie zadania w agencji ochrony można zdigitalizować?
  • Od czego zacząć proces digitalizacji w kontaktach szef agencji/pracownik agencji?
  • Jak wytłumaczyć klientom, że cyfrowa transformacja usług ochroniarskich to krok ku lepszej jakości usług?

Podsumowanie

Transformacja cyfrowa firm to nie możliwy, a na swój sposób pewny scenariusz, który czeka każde przedsiębiorstwo. Czasu na podjęcie działań w tym kierunku jest coraz mniej, więc jeśli chcesz rozwijać firmę, to bezwzględnie się tym zainteresuj.
Pamiętaj, że możesz liczyć na nasze bezpłatne wsparcie dla Twoich działań w obszarze marketingu i ochrony fizycznej. Skorzystaj z niezobowiązujących bezpłatnych konsultacji dla agencji ochrony.

Nowoczesny system dla Twojej agencji ochrony, który Ci się opłaci!

Ty nie musisz znać się na zaawansowanej technologii, aby ją wykorzystać do rozwoju firmy. Wszystko Ci zaprezentujemy! Umów się na niezobowiązujące spotkanie demonstracyjne i sprawdź, jak wiele możliwości da Twojej firmie system Safestar.
Udostępnij artykuł na:
Picture of Krzysztof Ciesielski

Krzysztof Ciesielski

Menedżer, ekspert, publicysta, wykładowca. Absolwent wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej. Od ponad 20 lat w branży ochrony. Od 2010r. Prezes Zarządu DMSI Software. Pomysłodawca i współtwórca wirtualnego centrum monitorowania Safestar. Karierę zawodową związał z systemami zabezpieczeń elektronicznych oraz szeroko rozumianym monitoringiem i ochroną.